Apie kopenhagą

Jei pasiilgote trumpų atostogų ar tiesiog turite keletą laisvų dienų, nepraleiskite jų veltui, geriau keliaukite. Norite skanaus maisto, aplankyti muziejus, tuomet Danijos sostine Kopenhaga laukia jūsų. Danija yra svetingas kraštas, čia yra visko daug, todėl tikrai nebus kada nuobodžiauti ar veltui leisti laiką. Danija tikrai nuostabi šalis ir visai netoli. Sukeliaukimekartu.eu galite labai greitai pasiekti Daniją. autobusiukas.eu veža į Daniją tiek keleivius, tiek siuntinius.Todėl galėsite patogiai ir saugiau keliauti po Daniją.

Jei jau atvykote į Daniją, greičiausiai pirma stotelė yra Kopenhaga. Kopenhaga yra ne tik Danijos sostinė, bet ir nuostabus miestas. Manau, kad nesuklysime taip pasakydami, kad tai viena gražiausių Šiaurės šalių sostinių. Šis miestas gali būti vadinamas karališku.Jis stebina savo architektūra, paprastumu, kunkuliuojančia jaunyste ir dviračiais. Kopenhaga yra Zelandijos salose ir taip gamtos atskirta nuo didžiosios Danijos dalies, – tai šimtmečius skaičiuojantis miestas, kurio siela vis dar jauna ir jaudinanti ir kuriame kasdien vyksta kas nors įdomaus.

Kopenhaga nedidelė, jauki ir kruopščiai apgalvota architektūra. Miestas esti prie Baltijos jūros, raižomas kanalų, o greitai mindamas dviratį trumpiau nei per valandą gali nukakti nuo vieno miesto galo iki kito. Reikia pabrėžti, kad Danijoje yra labai populiarus dviračių transportas. Dviračiais važinėja visa šeima. Važinėti dviračiu patogu ir sveika, o ir tam puikiai įrengti dviračių takai. Todėl Danijoje būtinai pasinaudokite šia transporto priemone, pamatysite daug daugiau, nei važiuodami mašina. Kopenhaga dar vadinama dviračių sostine. Danijoje ddviračius turi ir vairuoja visi- tiek jauni, tiek seni. Todėl geriausiai pajusti miesto ritmą, jo kvėpavimą ir galimybes galima persėdus ant šios dviratės transporto priemonės. Net per didžiausią darną Danijoje dviračius mina, dar ir todėl, kad viešasis transportas- brangus malonumas, o dviratis visiškai nemokama, pigi ir greita priemonė judėti mieste.

Danijos sostinėje Kopenhagoje bus patenkinti įvairių pomėgių turistai. Čia yra visko- knygynų, kuriuose galėsite rasti įvairiausios literatūros, puošnių parduotuvių, kurios dalijasi su klientais dėvėtų drabužių krautuvėlių pardavėjais, mados, kinų, slaptų klubų ir didžiulių parkų, kuriuose gali sutikti tiek jauną, tiek seną.

Taigi jei ruošiatės važiuoti į Daniją, norime priminti, kad keliaukimekartu.eu veža į Daniją itin palankiomis sąlygomis ir patogiomis transporto priemonės. Patirkit naujų įspūdžių.