Kaip išsirinkti tinkamą suknelę

Kažkada moterys privalėjo vilkėti tik sijonus ir sukneles, nes kelnės buvo skirtos vyrams. O šiandien moterys yra taip pamėgusios kelnes, jog apie sukneles nebegalvoja – esą tai nepraktiška, nepatogu, o ir sau tinkamą sunku rasti. 

Bet juk suknelė gali išryškinti moters grožį, kaip to negalėtų padaryti net prabangiausi kelnių kostiumėliai. Tereikia kelių patarimų…

Pagal figūros tipą

Platūs klubai. Plačių klubų ir kriaušės formos merginos turėtų rinktis sukneles, kurių ilgis – keletas centimetrų virš kelių. Apatinė suknelės dalis turi būti griežtai apibrėžtų linijų. Nepirk „suknelių–maišų“, jos vizualiai storina. Rinkis tokį suknelės variantą, kad viršutinė jos dalis būtų prigludusi, o apatinė kiek laisvesnė. Suknelės su gilia V–formos iškirpte nukreipia dėmesį nuo apatinės kūno dalies į viršų.

Platus liemuo. Jeigu tavo figūra yra „obuolio“ formos, suknelę rinkis su paaukštintu liemeniu arba įliemenuotą po krūtine. Tai nukreips dėmesį nuo plataus liemens. Venk plačių diržų, vietoje jų rinkis siaurus dirželius arba grandinėles, kurias apsijuosi per klubus.

Maža krūtinė. Venk gilių iškirpčių. Sukneles rinkis su pusiau uždaromis iškirptėmis arba su aukštu, siauru kaklu. Tai vizualiai pailgins kaklą ir paslėps figūros trūkumus. Tau labai tiks įvairūs kaklo papuošalai – kelių eilių vėriniai, gėlėti šalikėliai. Daryk aukštas šukuosenas, kurios nukreips dėmesį nuo krūtinės.

Didelė krūtinė. Smulkaus rašto, V–formos iškirptės suknelės labai tinka merginoms su didele krūtine. Rinkis laisvai krentančias medžiagas. Vidutinio dydžio krūtinei tiks tiesaus kirpimo suknelės. Apatinės ir viršutinės kūno dalies subalansavimui rinkis sukneles, kurių ilgis būtų pora centimetrų virš kelių. 


Pagal iškirptes

Suknelė su V formos iškirpte puikiai tinka plačių pečių merginoms, kurių kaklas nėra ilgas arba veidas kiek apvalokas. Platesnė iškirptė dera merginoms, turinčioms mažesnę krūtinę, o didesnio biusto savininkės turėtų rinktis siauresnę iškirptę. V formos iškirptė yra neabejotinai seksualiausia bei suteikianti kūnui proporcingumo.

Širdies formos suknelės iškirptė yra kone universaliausia. Širdį primenanti iškirptė vizualiai padidins mažą krūtinę, o didelei suteiks formą. Prie tokios suknelės reikėtų derinti krūtinę pakeliančią liemenėlę.

Negili pusmėnulio formos iškirptė geriausiai atrodo ant manekenų. Nenuostabu, kadangi ji idealiai tinka lieknoms merginoms. Arti kaklo esanti iškirptė uždengia pečių srityje matomus kauliukus ir krūtinkaulį. Tačiau renkantis suknelę su pusmėnulio formos iškirpte, reikėtų būti atsargioms merginoms, kurių kaklas yra trumpesnis.

Gilesnė samtelio formos iškirptė rekomenduojama siaurų, nuolaidžių pečių merginoms, kadangi ji puikiai prailginą kaklą bei vizualiai pakelia krūtinę.

Tuo tarpu kvadratinė iškirptė puikus pasirinkimas plaukikės pečius turinčiai merginai. Ties raktikauliais einančios vertikalios linijos vizualiai sumažins pečius, o didelė krūtinė atrodys nuostabiai. Mažos krūtinės savininkės turėtų rinktis gilesnę kvadratinės formos iškirptę.

Puikus pasirinkimas išsirinki tai kas Jums tinka ir patinka yra drabužiai internetu