Paskola – abipusė nauda

Ne taip paprasta rasti žmonių, kurie norėtų pasidalinti savo istorija, kodėl paėmė paskolą ar kreditą. Kažkodėl, daugelis mano, kad turėti finansinių problemų yra gėdinga. Toli gražu – tai bene natūraliausia, kas gali nutikti gyvenime. Tuo stengiamės įtikinti kiekvieną „Kredito garanto“ klientą.

Anastasija užsuko į „Kredito garanto“ būstinę nedrąsiai, tarsi ieškodama ne paskolos, o savotiškos užuovėjos. Atėjo ji su prašymu padėti.

Paskola – tai abipusė nauda tiek klientui, tiek paskolos davėjui. Paaiškinome Anastasijai, kad nuolankiai prašyti nėra reikalo – ji čia tam, kad sudarytų sandorį. Kiek apsipratusi su šia mintimi, moteris pradėjo pasakoti apie savo situaciją.

Tai – ne pirma paskola dėl kurios kreipėsi ši šeima, tiesa, prieš tai teko nuo skolintojų nudegti, todėl Anastasija ir buvo tokia nedrąsi. Jos brolis įsiskolino įvairioms kredito bendrovėms, taip pastatydamas visą savo šeimą į gana keblią padėtį. Tėvai ėmėsi atidavinėti sūnaus skolas, kol galiausiai išseko ir jų turimos santaupos.

Pagrindinis klausimas iškilęs Anastasijai, ar galima ir taip įsiskolinusiam žmogui suteikti paskolą?

Paskolą suteikti galima, jei norintis ją gauti, turi įkeičiamo nekilnojamojo turto. Šiuo atveju, įkeisti tinkamas buvo Anastasijos tėvų turimas namas, Klaipėdos priemiestyje. Neilgai trukus buvo pasirašyta sutartis ir reikiami pinigai pervesti į nustatytą sąskaitą.

Taip, paskolos refinansavimo dėka, gana paprastai buvo išspręstos problemos, kurios ilgai skaudino  ne tik įsiskolinusį vaikiną, bet ir jo šeimos narius.

Paskolai grąžinti sudarytas patogus mokėjimo planas, nustatyta pastovi palūkanų norma, kuri nesikeis visą mokėjimo laikotarpį. Gautų pinigų pakako apmokėti kreditus, taip pat šiek tiek liko, pasirinktiems šeimos poreikiams.

Svarbiausia, ištikus nelaimei ar pakliuvus į nemalonią padėtį, nebijoti ieškoti įvairesnių sprendimo būdų. Nereikia bijoti kreiptis dėl paskolos – tai nėra lygu išmaldai ar kažkokiam prašymui. Tai natūralus pasirinkimas, kai trūksta lėšų naujam pirkiniui, būstui ar laikiniems finansiniams sunkumams. UAB „Kredito garantas“ teikia paskolas nepriklausomai nuo Jūsų turimų įsiskolinimų, nuo gaunamų pajamų, ar esate bedarbis, ar turite pastovų darbą. Mums nesvarbu, kam planuojate išleisti gautą paskolą, todėl jokių ataskaitų nereikalaujame. Susidūrėte su sunkumais – susisiekite su „Kredito garantu“.