Vestuviniai kvietimai – kaip išsirinkti?

Šį kartą nekalbėsime apie vestuvinių kvietimų tekstus, apie jų esmę bei prasmę, šį kartą geriau pakalbėkime apie tai kaip kvietimas turi atrodyti. Sakytumėte vestuvinis kvietimas yra kvietimas, kas čia tokio ypatingo jame gali būti? Ir kaip jūs suklysite taip pagalvoję, net neįsivaizduojate. Juk būtent vestuvinis kvietimas, jo išvaizda, spalva, tekstūra ir netgi kvapas yra tas pirmasis įspūdis kviečiamam svečiui apie jūsų vestuves, o tuo pačiu ir apie jūsų būsimos santuokos pradžią. O juk visi žinome, kad pirmas įspūdis yra svarbiausias.

Jeigu darote aukščiausios klasės renginį, arba esate perfekcionistinių pažiūrų, jums vestuvinio kvietimo išvaizda turi būti vienas svarbiausių dalykų Jūsų nepakartojamoje šventėje. Įsivaizduokite du variantus. Pirmasis toks kur gaunate paprastą voką, jame gražiai sulankstytas A4 lapas su gražiais žodžiais. Jūs perskaitėte, davėte paskaityti sutuoktiniui ir… išmetėte. Arba pasidėjote į tą krūvelę į kurią dedate reklamas iš pašto dėžutės. Atėjus vestuvių datai jūs gal net neprisiminsite, kad buvote pakviesti! Na, tikiuosi, kad prisiminsite, bet visgi tai nėra neįmanomas variantas, sutinkate?

O dabar pakalbėkime apie antrą vestuvinio kvietimo tipą: jūs gaunate įmantrų voką, ne baltą, bet super baltą (taip, yra toks specialus popierius, šalia kurio paprastas A4 piešimo lapas atrodo murzinai pilkas ir šlykštus), o jo viduje tai pat ant įmantraus popieriaus, šiek tiek blizgančio perlamutru, su kvietėjo šeimos herbo įspaudu, kurį malonu perbraukti pirštų galiukais, vos vos maloniai dvelkiantis pakalnutėmis, lyg gaivus miško oras po lietaus, užrašytas kvietimo tekstas. Ar jūs išmesite šį kvietimą? NE! Jūs pasidėsite jį ant staliuko, tokioje vietoje kur visi matytų ir atėjus draugams rodysite „va, pažiūrėkite, mane pakvietė į Ponios ir Pono vestuves, matote koks fainas kvietimas“. Ir jūsų draugai žiūrės ir pavydės. Galvos, kas tokie Ponas ir Ponia, gal apie juos rašo žurnalai, reikia pagooglinti. O dabar įsivaizduokite, kad šis nuostabus kvietimas Jūsų. Taip, todėl kvietimo išvaizda yra svarbesnė negu tekstas. Pastarasis, palyginus su išvaizda beveik neturi reikšmės. Svečio mintyse vis tiek išliks tik vestuvių data, kurią jis pasižymės savo kalendoriuje, o pats tekstas, labai tikėtina, kad ir koks įmantrus būtų – nepadarys jiems tokio didelio įspūdžio. Žinoma, nepagalvokite, kad sakau jog tekstas nėra svarbu. Teksto jokiu būdu nekurkite patys, Kreipkitės į pažįstamą rašytoją. Už mažiau nei 100 eurų jums bus sukurtas tobulas vestuvinis tekstas, kurio neturės niekas kitas. Jokiu būdu neikite į google ir nekopijuokite kvietimo tekstų. Taip pasirodysite banalūs, pilki ir neįdomūs. Juk ne taip norite pradėti savo kelią kartu?

Taigi, no ko pradėti? Jums reikės nueiti į popieriaus parduotuvę. Pasigooglinkit, jų yra keletas, nenoriu reklamuoti. Taigi, nueikite, patys išsirinkite popierių. Nepasitikėkite reklamos agentūrų popieriais – jie visada perka pigesnius ir prastesnius. Juk biznis yra biznis, o jūsų šventė yra rimtas reikalas. Taigi kai tik išsirinksite popierių, jums reikia keliauti į artimiausią spaudos reklamos agentūrą ir paprašyti, kad jie atspausdintų kvietimus su tekstu kurį jau gavote iš rašytojo. Nepagailėkite pinigų dizainui – prašykite, kad „atrodytų prabangiai, paprastai, bet ne prastai“. Visi reklamistai tai supras. Ačiū už dėmesį, tikiuosi jūsų vestuviniai kvietimai bus patys geriausi!